`something new

Ciągle coś zmieniam, ciągle do czegoś dążę.. Ciągle czegoś poszukuję.. Chyba chciałabym być perfekcjonistką ale przecież nie ma ludzi idealnych...

Jeżeli o zmiany chodzi to znowu pozmieniałam trochę wygląd bloga. Coś tam dodałam, coś usunęłam. Wiecznie COŚ mi nie pasuje. Stale staram się wszystko udoskonalić. Ahh ja chyba nigdy się nie zmienię.. :)

Zestaw na dziś to luźna bluza w geometryczne wzory, beżowe legginsy oraz botki. Dodałam jedną z moich ulubionych torebek. Oczywiście nie mogło również zabraknąć ciemnych okularów bez których nie ruszam się z domu :)

ENGLISH:
Still I am changing something, still I am aspiring to something.. Still I am seeking something.. Probably I would like to be a perfectionist but after all doesn't have perfect people...
If it is about changes then again I changed a bit appearance of the blog. I added something, I removed something. Eternally something doesn't suit me. Constantly I am trying to improve everything. Ahh I will probably never change myself..:)


Set on today it is a loose sweatshirt into geometrical patterns, beige leggings and lined boots. I added one of my favourite bags. Of course it could also not a sunglasses without which I am not going out of the flat to be missing:)


bluza - sh
legginsy - New Yorker
buty - New Look
torebka - sh
okulary - Cubus
pierścionek - H&M
krzyżyk - vintage

0 comments:

Post a Comment